BADANIA DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ ODBYWAJĄ SIĘ PLANOWO

UMÓW SIĘ NA BADANIE

42 208 10 00

Nowoczesne placówki medyczne z ludzką twarzą

Uznani specjaliści, innowacyjne technologie, miejsca przyjazne Pacjentom

.

Wizja

„Wszystko zaczęło się jeszcze w dzieciństwie. Od traumatycznych przeżyć jako mały pacjent. Już wtedy postanowiłem, że zrobię coś, aby leczenie miało ludzką, empatyczną twarz i pomocne dłonie. Wiele lat później zacząłem tworzyć placówki diagnostyczne pod marką Wizjamed. Najpierw były pracownie rezonansu i tomografii, które rozrosły się do sieci 18 placówek.”

Innowacyjne technologie

„Zaufanie Pacjentów potraktowałem jako zobowiązanie i zachętę, aby zrobić krok dalej. Miało być innowacyjnie, a zarazem bezpiecznie. Zainwestowałem m.in. w EOS – bezpieczną alternatywę dla RTG, najnowsze USG, urządzenie do biopsji piersi i szereg innych rozwiązań – często po raz pierwszy dostępnych dla pacjentów z Łodzi, a w niektórych przypadkach także jednych z pierwszych w kraju.”

Kompleksowe podejście i miejsca przyjazne pacjentom

„Okazało się, że nawet najlepsza diagnostyka to za mało, bo pacjentki zostawały z wynikami i koniecznością poszukiwania specjalistów. W ten sposób narodził się pomysł poradni, która zajmowałaby się diagnostyką chorób kobiecych w sposób kompleksowy. Chcieliśmy, aby pacjentka została otoczona opieką doświadczonych specjalistów, którzy współpracują ze sobą i są w stanie wziąć odpowiedzialność za cały proces leczenia. Tworząc poradnie inspirowałem się holistycznym podejściem do człowieka, jakim nasyciłem się uczestnicząc w kursach konsultanta ajurwedyjskiego w Indiach. Zrozumiałem wówczas jak ważne dla procesu leczenia pacjenta jest poczucie, że jego potrzeby są ważne.”

Uznani specjaliści i kompleksowość

„Poszerzając zespół o najlepszych specjalistów okazało się, że wielu z nich dostrzega potrzebę wzbogacenia zakresu usług poradni o rozwiązania ukierunkowane na wzmacnianie atrakcyjności pań i podtrzymywanie młodego wyglądu. Tak powstał pomysł na markę Satinell, która czerpie z najlepszych doświadczeń zespołu medycznego i zaplecza diagnostycznego WizjaMED, a przy tym jest zupełnie nowym podejściem do medycyny estetycznej.”

Michał Bielecki – założyciel i prezes zarządu wizjaMED

Holistyczne podejście i kompleksowe podejście do diagnostyki, leczenia i profilaktyki

Zaufanie budowane od lat

20 placówek
20 placówek

blisko 15 lat na rynku
blisko 15 lat na rynku

ponad 1 mln zrealizowanych procedur medycznych
ponad 1 mln zrealizowanych procedur medycznych

Współpraca i dzielenie się z innymi

wizjaMED wspiera lokalne środowiska
i inicjatywy społeczne.

Jesteśmy sponsorem Klubu Sportowego Budowlani SA ŁÓDŹ, Reprezentacji Narodowej w Rugby Kobiet, wspieramy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Łodzi oraz kilka innych organizacji lokalnych.

Dobra współpraca z otoczeniem
i wspieranie wartościowych inicjatyw
jest jednym z fundamentów
naszej tożsamości.

Kontakt

Praca i praktyki
(kandydaci)
kadry@wizjamed.pl

Współpraca
(lekarze i inni specjaliści)
sekretariat@wizjamed.pl

Zakupy
(dostawcy)
analityk@wizjav.pl

Media
(informacje prasowe)
sekretariat@wizjamed.pl

Inwestycje
(statupy i fundusze)
ksiegowosc@wizjamed.pl

Spółka
(kontakt z zarządem)
sekretariat@wizjamed.pl

Chcesz wykonać badanie?

Umów się telefonicznie
albo skorzystaj z e-rejestracji.

42 208 10 00

e-rejestracja

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ