Filozofia wizjaMED - wizjaMED - Poradnia specjalistyczna

Filozofia wizjaMED

Poradnia z wizją na zdrowie…Twoje i Twojej rodziny!

Poradnia wizjaMED powstała z myślą o parach oczekujących dziecka, młodej mamie i świeżo upieczonym tacie. Zależało nam na tym, by stworzyć miejsce, gdzie powiększająca się rodzina będzie mogła poczuć się komfortowo wiedząc, iż powierza swoje zdrowie i dobrostan w ręce najlepszych specjalistów. Uruchomiliśmy więc poradnię, która oferuje m.in. kompleksowy program opieki nad kobietą w ciąży i po ciąży – od jej prowadzenia, poprzez wszechstronną diagnostykę, aż po zabiegi dermatologiczne oraz te z zakresu medycyny estetycznej, wsparcie programu odchudzania i modelowania sylwetki, leczenie nietrzymania moczu i przywracanie satysfakcji z życia seksualnego po porodzie. Oferujemy doradztwo laktacyjne, konsultujemy i pomagamy w przypadkach depresji poporodowej. W ramach opieki nad noworodkiem zdiagnozujemy dziecko ortopedycznie, pomożemy także w sytuacji, w której u niemowlęcia pojawią się zaburzenia w połykaniu pokarmu. 

Tu rodzi się… mama

„Będę miała dziecko!” – niezwykła decyzja, magiczny moment w życiu kobiety. Piękny, ale równocześnie często bardzo trudny. Wiadomość o ciąży rodzi łzy wzruszenia i obawy jednocześnie. Oto ruszasz bowiem w niezwykłą podróż, w której nigdy nie będziesz już sama i tylko dla siebie. Odtąd zawsze będziesz i Ty i Twoje dziecko. Pierwszym etapem tej podróży jest okres oczekiwania – ciąża. W jej trakcie musisz szczególnie intensywnie o siebie zadbać, powierzyć zdrowie swoje i swojego dziecka najlepszej opiece. Opiece poradni wizjaMED.

Zaopiekujemy się Tobą kompleksowo – skonsultujesz się z ginekologiem, endokrynologiem, dietetykiem, doradca laktacyjny przygotuje Cię do karmienia piersią, przeprowadzimy dla Ciebie wszelkie badania laboratoryjne i diagnostyczne, wykonamy również badania prenatalne VERAgene.  

Wszystko to w jednym miejscu, bez konieczności szukania odpowiedniego sprzętu i specjalisty.

Rodzi się… dziecko

Dotychczas to Ty byłaś najważniejsza – wszyscy pytali o Twoje zdrowie i samopoczucie, a teraz przyszło na świat Twoje dziecko. Zachwycający mały człowiek. Nagle życie całej rodziny zaczyna kręcić się wokół niego, a Ty… Cieszysz się, oczywiście że się cieszysz, równocześnie jednak masz poczucie, że zostałaś sama. Sama z brakiem akceptacji swojego ciała po ciąży, sama z objawami depresji poporodowej, sama z nawałem pokarmu i nietrzymaniem moczu, z blizną po cesarskim cięciu i przebarwieniami na twarzy. Wszyscy oczekują od Ciebie radości, uśmiechu, powrotu do formy sprzed ciąży a Ty marzysz tylko o tym żeby się wyspać i żeby ktoś wyciągnął do Ciebie pomocną dłoń i żeby się Tobą zaopiekował. 

Stop! Nie jesteś sama!

Przecież jesteśmy my. Jesteśmy tu dla Ciebie. W poradni wizjaMED pomożemy Ci zdrowo powrócić do formy i dawnej sylwetki, nasz doradca laktacyjny rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące karmienia piersią, a nasi lekarze zadbają o Twoje zdrowie fizyczne i samopoczucie psychiczne. 

Rodzi się… tata

Twoja oczekująca dziecka partnerka dba o siebie, o swoje zdrowie, a Ty? Czy Ty, przyszły tata, dbasz o siebie odpowiednio? Czy regularnie odwiedzasz urologa? Czy monitorujesz swoją wagę i pilnujesz, by pozostała odpowiednia? Czy nie martwią Cię problemy z erekcją, przedwczesnym wytryskiem, nietrzymaniem moczu, albo kilkukrotnymi nocnymi wizytami w toalecie, mogącymi wskazywać na problemy z przerostem prostaty? Jeśli te wszystkie sprawy istnieją gdzieś w Twojej głowie, ale spychałeś je dotąd na wieczne „kiedyś”, zmień to już dziś. Pamiętaj – nie żyjesz już tylko dla siebie. Jako partner i ojciec, jesteś dla kogoś bardzo ważny. Zbadaj się u nas, w poradni wizjaMED. Wykonamy dla Ciebie rezonans magnetyczny prostaty, zaoferujemy konsultację urologiczną i serię zabiegów na fotelu EMSELLA. Uwaga: to nie boli!

Poza w/w poradnia wizjaMED może zaoferować:

Rzeźbienie mięśni brzucha

Regularnie uprawiasz sport, ale Twój brzuch nie spełnia Twoich oczekiwań? Z pomocą przyjdzie Ci urządzenie EMBODY firmy BTL. To Twój nowy trener osobisty. 20 tysięcy brzuszków i 20 tysięcy przysiadów w 30 minut? Owszem, to możliwe! 

Kontrola zdrowia sportowca

Aktywność sportowa to piękne hobby. By było zdrowe, należy pamiętać o regularnym monitorowaniu stanu zdrowia oraz odpowiednim zaopatrywaniu drobniejszych i poważniejszych urazów, stanowiących chleb powszedni każdego sportowca. W poradni wizjaMED wiemy o tym dobrze i dlatego oferujemy pakiet sportowy – u nas sprawdzisz wyniki badań laboratoryjnych, zdiagnozujesz swój stan zdrowia u kardiologa czy ortopedy, a w razie konieczności wykonasz badania diagnostyczne takie jak rezonans magnetyczny, EOS, USG czy EKG.

Odchudzanie

Odchudzasz się, ale efekty wyrzeczeń nie spełniają Twoich oczekiwań? Chudniesz, jednak wkrótce powracasz do dawnej wagi? Przyjdź do poradni wizjaMED i sprawdź, w czym tkwi problem. Wykonaj badania laboratoryjne, skonsultuj je z dietetykiem, endokrynologiem czy diabetologiem. Sprawdź swoje serce u kardiologa. Skorzystaj z serii zabiegów odchudzających, wykonywanych za pomocą urządzeń firmy BTL: Vanquish oraz EMBODY. Pracuj z naszymi zaufanymi trenerami personalnymi i ciesz się swoją nową, szczupłą sylwetką!

Szybka i trafna diagnoza – diagnostyka obrazowa

Pamiętaj – choroby, które zostały zdiagnozowane w początkowym etapie, najczęściej są uleczalne. Szybka diagnostyka umożliwia szybką reakcję i skuteczną terapię. Dlatego nie czekaj, tylko zacznij działać. Umów się do poradni wizjaMED na rezonans magnetyczny, EOS, USG, KTG, Holter, ECHO serca, EKG i specjalistyczne konsultacje, podczas których zinterpretujemy wyniki Twoich badań. Pamiętaj –  bycie Pacjentem nie polega na czekaniu.

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ