Chirurgia onkologiczna piersi - wizjaMED - Poradnia specjalistyczna
Chirurgia onkologiczna piersi

Chirurgia onkologiczna piersi

Opis specjalizacji

Chirurg piersi – specjalista zajmujący się profilaktyką z dziedziny schorzeń piesi. Otacza opieką pacjentki, które chcą skontrolować swoje piersi, a także kobiety, które mając niepokojące objawy, bądź chcą uzyskać informacji na temat swoich wyników badań. Na każdej wizycie specjalista podchodzi indywidualnie do pacjentki i udziela wyczerpującej porady dotyczącej profilaktyki domowej, a także dba o zachowanie maksymalnego komfortu podczas spotkania.

Jak umówić się na wizytę?

Zadzwoń

Zadzwoń na 42 208 01 00 i umów się na badanie.

Szybko znajdziemy dogodną godzinę i datę na badanie oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Zostaw numer oddzwonimy

Chcesz żebyśmy oddzwonili do Ciebie, zostaw numer oddzwonimy.

E-Rejestracja

Nie chcesz dzwonić? Nie chcesz marnować swojego czasu? Zapisz się na badanie przez e-rejestrację. To tylko kilka kliknięć i informacja z datą badania trafi na Twoją skrzynkę mailową. Następnie rejestratorka wizjaMED zadzwoni, aby potwierdzić wizytę i odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Nasi lekarze specjaliści

Maciej Naze

dr n med. Maciej Naze

chirurg, onkolog

Czytaj więcej

Harmonogram pracy lekarzy chirurgów piersi w poradni wizjaMED

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota

Cennik usług

konsultacja150 zł

Kiedy należy umówić się na wizytę do chirurga piersi?

Bez względu na to z jakim problemem zmaga się pacjentka, temat ten jest zawsze krępujący i stresujący. Dobry ginekolog powinien zapewnić kompleksową opiekę, dlatego w naszej placówce otaczamy pacjentkę opieką już od samego wejścia.

Regularne badania profilaktyczne piersi zalecane są w każdym wieku, szczególnie u kobiet między 50 a 70 rokiem życia, u kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną lub hormonalną terapię zastępczą oraz u kobiet rodzinnie obciążonych rakiem piersi. Na wizytę należy się umówić, kiedy zauważono niepokojące zmiany w piersi lub wykonane badania piersi – mammografię lub USG i wyniki są niejasne lub niepokojące.

Jak wygląda wizyta u chirurga piersi w wizjaMED?

  • przeprowadzenie wywiadu lekarskiego
  • badanie fizykalne piersi
  • omówienie wyników badań mammografii/USG piersi
  • w razie potrzeby wykonanie biopsji cienkoigłowej/gruboigłowej

Jakie badania może zlecić chirurg piersi?

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ