Endokrynologia - wizjaMED - Poradnia specjalistyczna
Endokrynologia

Endokrynologia

Opis specjalizacji

Endokrynolog – specjalista zajmujący się zaburzeniami wydzielania hormonów przez gruczoły dokrewne, np. tarczycę, trzustkę czy jajniki. Rolą lekarza jest znalezienie przyczyny zaburzeń hormonalnych i ich leczenie. Diagnostyka endokrynologiczna może okazać się istotna u kobiet planujących ciążę – zaburzenia tarczycy mogą stanowić przyczynę niepłodności, a także poronień i przedwczesnych porodów. U mężczyzn natomiast zaburzenia erekcji, obniżenie libido czy nadmierne zmęczenie.

Jak umówić się na wizytę?

Zadzwoń

Zadzwoń na 42 208 01 00 i umów się na badanie.

Szybko znajdziemy dogodną godzinę i datę na badanie oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Zostaw numer oddzwonimy

Chcesz żebyśmy oddzwonili do Ciebie, zostaw numer oddzwonimy.

E-Rejestracja

Nie chcesz dzwonić? Nie chcesz marnować swojego czasu? Zapisz się na badanie przez e-rejestrację. To tylko kilka kliknięć i informacja z datą badania trafi na Twoją skrzynkę mailową. Następnie rejestratorka wizjaMED zadzwoni, aby potwierdzić wizytę i odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Nasi lekarze specjaliści

Harmonogram pracy lekarzy endokrynologów w poradni wizjaMED

Cennik usług

wkrótce

Kiedy należy umówić się na wizytę do endokrynologa?

  • nagły spadek lub wzrost wagi
  • trądzik, przesuszenie lub przetłuszczanie skóry
  • nadmierne owłosienie u kobiet
  • nieregularne miesiączki
  • uczucie zmęczenia
  • wahania nastroju

Jak wygląda wizyta u endokrynologa w wizjaMED?

Lekarz przeprowadza wywiad, podczas którego skrupulatnie wypyta pacjenta o przyjmowane leki, dietę, aktualne badania. Jeżeli to konieczne, zleci wykonanie dodatkowych, bardziej szczegółowych badań, a wyniki zinterpretuje na następnej wizycie. Na podstawie wyników przedstawi kierunek leczenia.

Jakie badania może zlecić endokrynolog w wizjaMED?

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ