Medycyna estetyczna - wizjaMED - Poradnia specjalistyczna
Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Opis specjalizacji

Medycyna estetyczna  w wizjaMED – to przede wszystkim niechirurgiczny lifting twarzy za pomocą kwasu hialuronowego, lipotransfer, poprawa okolicy oka oraz zabiegi, które zmniejszają efekt zmęczonego wyglądu twarzy. Poza tym zabiegi modelujące sylwetkę, wyszczuplające i odchudzające oraz laseroterapia z pełnym spectrum zabiegów laserowych.

Zabiegi oferowane w placówce wizjaMED wykonywane są z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń, dzięki którym możemy poprawić urodę, czy zbudować mięśnie. Pozwalają na przywrócenie młodego wyglądu skóry, pozbycie się niedoskonałości, a tym samym zwiększają pewność siebie. Z upływem lat kondycja skóry pogarsza się. Pojawiają się zmarszczki, a skóra traci swoją elastyczność. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku będą zabiegi, które oferuje medycyna estetyczna.

Jak umówić się na wizytę?

Zadzwoń

Zadzwoń na 42 208 01 00 i umów się na badanie.

Szybko znajdziemy dogodną godzinę i datę na badanie oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Zostaw numer oddzwonimy

Chcesz żebyśmy oddzwonili do Ciebie, zostaw numer oddzwonimy.

E-Rejestracja

Nie chcesz dzwonić? Nie chcesz marnować swojego czasu? Zapisz się na badanie przez e-rejestrację. To tylko kilka kliknięć i informacja z datą badania trafi na Twoją skrzynkę mailową. Następnie rejestratorka wizjaMED zadzwoni, aby potwierdzić wizytę i odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Nasi lekarze specjaliści

Martyna Gabryjelska

lek. med. Martyna Gabryjelska

specjalista medycyny estetycznej

Czytaj więcej

Harmonogram pracy lekarzy specjalistów w poradni wizjaMED

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota

Cennik usług

wkrótce

Jak wygląda wizyta u lekarza medycyny estetycznej w wizjaMED?

Pierwsza wizyta to przede wszystkim rozmowa z lekarzem. Specjalista przeanalizuje Twój problem, a także oceni stan skóry. Przeprowadzi wywiad medyczny i wykluczy przeciwskazania medyczne. Przeprowadzi wywiad, na którego podstawie zaproponuje plan terapii. Rozrysuje w jakich obszarach i w jakim celu zastosuje określone techniki zabiegowe. Przedstawi efekty, jakie można uzyskać, ale także poinformuje o możliwych powikłaniach, przeciwskazaniach, a także zaleceniach zabiegowych. Rozwieje wszelkie wątpliwości odpowiadając na wszystkie nurtujące pytania. 

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ