Modelowanie sylwetki - wizjaMED - Poradnia specjalistyczna
Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Opis specjalizacji

EMBODY – wywołuje bardzo silne skurcze mięśni których nie można osiągnąć podczas żadnego treningu. Zmuszają one mięśnie do przystosowania się i rozpoczęcia przebudowy jego wewnętrznej struktury. Proces ten powoduje zwiększenie gęstości i objętości mięśni. Zabieg ten jest dedykowany dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którym zależy na przyspieszeniu rezultatów treningów. Dla pacjentów, którzy chcą wymodelować swoją sylwetkę bez pocenia się na siłowni, a także dla kobiet, które chcą szybko wrócić do figury sprzed ciąży.

VANQUISH ME – najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg nieinwazyjny, bezkontaktowy i zautomatyzowany. Dedykowany dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku, którzy marzą o poprawie swojego wyglądu i zmniejszenie obwodu brzucha lub ud. Podczas pierwszej wizyty specjalista opracowuje indywidualny plan zabiegów. Większość pacjentów korzysta z czterech sesji, z jednotygodniowym odstępem. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe są selektywnie ogrzewane, przez co zmienia się ich struktura. Przyległe tkanki nie ulegają uszkodzeniu. 

Jak umówić się na wizytę?

Zadzwoń

Zadzwoń na 42 208 01 00 i umów się na badanie.

Szybko znajdziemy dogodną godzinę i datę na badanie oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Zostaw numer oddzwonimy

Chcesz żebyśmy oddzwonili do Ciebie, zostaw numer oddzwonimy.

E-Rejestracja

Nie chcesz dzwonić? Nie chcesz marnować swojego czasu? Zapisz się na badanie przez e-rejestrację. To tylko kilka kliknięć i informacja z datą badania trafi na Twoją skrzynkę mailową. Następnie rejestratorka wizjaMED zadzwoni, aby potwierdzić wizytę i odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Cennik usług

EMBODY – JEDEN OBSZAR CIAŁA (30 minut)
seria 4-6 zabiegów250 zł / 1 zabieg
EMBODY – DWA OBSZARY CIAŁA
seria 4-6 zabiegów250 zł / 1 zabieg
seria 4-6 zabiegów na pośladki200 zł / 1 zabieg

pod warunkiem wykupienia 4 zabiegów
przy zakupie serii zabiegów    kwas hialuronowy 10% taniej
seria 4-6 zabiegów (jedna okolica ciała)250 zł / 1 zabieg
przy zakupie serii zabiegów   kwas hialuronowy 10% taniej

Jak wygląda zabieg EMBODY?

Zabieg trwa 30 minut (minimum 4 sesje w odstępie 2-3 dni). W trakcie jednego zabiegu wywoływane jest podczas dwadzieścia tysięcy skurczów mięśni, których człowiek nie jest w stanie wykonać podczas 30-minutowego treningu. Mimo, że przypomina intensywny trening, można się położyć i zrelaksować. Poprawę można zaobserwować po jednym zabiegu, jednak najlepsze wyniki osiąga się od 2 do 4 tygodni po ostatniej sesji. Mogą ulec poprawie jeszcze przez kilka kolejnych tygodni. 

Zabieg jest BEZBOLESNY i nie wymaga żadnego przygotowania. Ze względu na to, że jest nieinwazyjny, po zabiegu można podjąć normalną aktywność. 

Jak wygląda zabieg VANQUISH ME?

Podczas pierwszej wizyty specjalista opracowuje indywidualny plan zabiegów. Jedna sesja trwa 45 minut na uda oraz 30 minut na brzuch. Zaleca się 4 sesje z jednotygodniowym odstępem. Wszystko wykonywane jest w pozycji leżącej, która zapewnia maksymalny relaks. Na obszarze poddanym terapii odczuwalne jest jedynie przyjemne ciepło. Zabieg jest nieinwazyjny, dlatego też po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć. Rezultaty można zaobserwować od dwóch do trzech tygodni od pierwszego zabiegu.  

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ