Uroginekologia - wizjaMED - Poradnia specjalistyczna
Uroginekologia

Uroginekologia

Opis specjalizacji

Fotel EMSELLA – przełomowa metoda wzmacniania mięśni kegla i leczenia nietrzymania moczu, wykonywana w warunkach ambulatoryjnych. Zabieg dedykowany jest dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Przypadłość może być spowodowana porodem, menopauzą, infekcją raka prostaty czy długotrwałym stresem. Zabieg nie tylko niweluje problem, ale również poprawia jakość życia seksualnego.

Jak umówić się na wizytę?

Zadzwoń

Zadzwoń na 42 208 01 00 i umów się na badanie.

Szybko znajdziemy dogodną godzinę i datę na badanie oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Zostaw numer oddzwonimy

Chcesz żebyśmy oddzwonili do Ciebie, zostaw numer oddzwonimy.

E-Rejestracja

Nie chcesz dzwonić? Nie chcesz marnować swojego czasu? Zapisz się na badanie przez e-rejestrację. To tylko kilka kliknięć i informacja z datą badania trafi na Twoją skrzynkę mailową. Następnie rejestratorka wizjaMED zadzwoni, aby potwierdzić wizytę i odpowiedzieć na ewentualne pytania.

e-rejestracja

Cennik usług

seria 4-6 zabiegów250 PLN / 1 zabieg
przy zakupie serii zabiegówkwas hialuronowy 10% taniej

Jak wygląda zabieg?

Lekarz dostosuje plan zabiegu do potrzeb konkretnego pacjenta. Zabieg trwa 30 minut i zaleca się wykonanie około sześciu sesji, zaplanowanych dwa razy w tygodniu. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa mrowienie oraz skurcze mięśni dna miednicy. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga zdejmowania odzieży. Zabieg jest nieinwazyjny, dlatego po wszystkim można podjąć normalną aktywność. Poprawę można zaobserwować po jednej sesji. W ciągu kolejnych zabiegów efekty są bardziej odczuwalne i ulegają utrwaleniu.

Zostaw numer oddzwonimy! Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ