Modelowanie sylwetki z wizjaMED: urządzenia Embody i Vanquish me. Zamień postanowienia Noworoczne w życiowe cele

Modelowanie sylwetki z wizjaMED: urządzenia Embody i Vanquish me. Zamień postanowienia Noworoczne w życiowe cele

W poprzednim roku nie udało Ci się dotrzymać regularnych treningów na siłowni ani osiągnąć idealnej sylwetki? Pomyśl, jak wyglądała Twoja aktywność w dążeniu do celu. 
Zbyt dużo treningów w tygodniu, a może efekty nie pojawiły się tak szybko jak oczekiwałeś? Dokładnie przeanalizujmy wszystkie opcje i pomyślmy, co oprócz wykupienia karnetu możesz zrobić. Może warto zmienić swoją dietę, bądź oprócz ćwiczeń, zdecydować się na zabieg, który za nas wykona trening siłowy?

Modelowanie sylwetki z poradnią wizjaMED w Łodzi


Urządzenie EMBODY i VANQUISH ME to innowacja w odchudzaniu, modelowaniu sylwetki i rzeźbienia mięśni. Ty leżysz i odpoczywasz, jednocześnie wykonując 30-minutowy trening bez największego wysiłku. Zabieg nie boli, jest nieinwazyjny, w pełni zautomatyzowany i nie wymagający żadnego przygotowania. W dodatku w wizjaMED w Łodzi jest wszystko pod ręką, a system zabiegowy jest w pełni spersonalizowany i dobierany do Twoich potrzeb.

 
 

Dlaczego więc nie spróbować?

 

VANQUISH M – wizjaMED w Łodzi

 

Modelowanie sylwetki z urządzeniem VANQUISH ME


To idealna alternatywa dla nieinwazyjnej liposukcji. Modeluje sylwetkę i redukuje tkankę tłuszczową. Działa nie tylko na brzuch, ale także ramiona czy uda. Poprzez trzydziestominutowe, selektywnie ogrzewanie komórek tłuszczowych, które zmieniają swoją strukturę i ulegają uszkodzeniu można szybko i precyzyjnie zmniejszyć ilość tłuszczu z miejsc newralgicznych. Dedykowany dla kobiet i mężczyzn bez względu na wiek.

 
Najważniejsze informacje:

  • Zabieg dedykowany jest do każdego rodzaju sylwetki,
  • Działa jednocześnie na różne partie ciała,
  • Nie wymaga rekonwalescencji i jest bezbolesny,
  • Działa nieinwazyjnie – bez znieczulenia czy działań chirurgicznych,
  • Oprócz spalania tkanki tłuszczowej redukuje rozstępy i cellulit.

 

Umów się telefonicznie 42 28 1000, albo skorzystaj z naszej e-rejestracji

Poradnia wizjaMED
Łódź, ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok.1
 
 

EMBODY – wizjaMED w Łodzi

 

Zbuduj mięśnie z urządzeniem EMBODY


Wywołując i utrzymując przez dłuższy czas maksymalnie silne skurcze, mięśnie zmuszane 
są do przebudowy swojej wewnętrznej struktury. Skutkuje to ich zwiększeniem gęstości i objętości. Jedna seria trwa trzydzieści minut, co można porównać do wykonywania 
20 000 brzuszków. Dedykowany dla wszystkich, bez względu na wiek i tryb życia, którzy chcą osiągnąć szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Polecany jest również dla kobiet, które 
po porodzie chcą wrócić do swojej sylwetki sprzed ciąży. To idealne rozwiązanie dla osób które rozpoczynają swoją przygodę ze sportem i potrzebują wsparcia na start.

 
Najważniejsze informacje:

  • Zabieg można porównać do nieinwazyjnego liftingu, ponieważ unosi i ujędrnia pośladki,
  • Wzmacnia mięśnie pośladków, talii, brzucha
  • Wzmacnia mięśnie brzucha po porodzie, redukuje rozstępy mięśni prostych,
  • Ułatwia dalsze samodzielne treningi mięśni, wcześniej przygotowując i modelując sylwetkę,
  • Idealny dla osób, które z wiekiem stracili dawną muskulaturę i jędrność ciała.

 

Umów się telefonicznie 42 28 1000, albo skorzystaj z naszej e-rejestracji

Poradnia wizjaMED
Łódź, ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok.1
 
 

Jakość to doskonałość, do której trzeba cierpliwie dążyć


Dotrzymywanie obietnic jest wspaniałym procesem, który w znacznym stopniu buduje pewność siebie. Udowadniamy sobie, że potrafimy zwyciężyć z własnymi słabościami. Czujemy radość z każdego sukcesu, co powoduje, że napędzamy się i chcemy więcej. 
Aby jednak móc cieszyć się z osiągniętych celów, warto trzymać się kilku ważnych zasad.

Nikt nie powiedział, że to powinna być lista postanowień noworocznych. To przecież nie wyścigi. Jednak większość z nas ma tendencję do przesadzania w ilości założeń. Po napisaniu pierwszego punktu stajemy się ambitni i czujemy potrzebę wypełnienia kartki kolejnymi celami. Jest jednak szansa, że nasz zapał bardzo szybko ostygnie widząc, ile jeszcze mamy do wykonania, aż w końcu schowamy listę gdzieś głęboko, bardzo szybko o niej zapominając.

Pamiętajmy, że mamy jedynie dwanaście miesięcy. Załóżmy sobie trzy, bądź cztery najważniejsze dla nas rzeczy. Jest to bardzo prawdopodobne, że osiągniemy wszystkie i nie ugrzęźniemy w przekonaniu, że nie damy rady.

 
 

Bycie polega na oryginalności


Starajmy się unikać ogólnych postanowień w których brak jest konkretów. Który to już raz zaczniesz uczyć się języka obcego, odłożysz oszczędności na wyjazd, pojedziesz na urlop, schudniesz, czy zmienisz swój tryb życia. Tak. Jest to lista w pełni do spełnienia, dlaczego więc pojawia się co roku na kartce? Może to znak, że zabieramy się do tego w nieodpowiedni sposób.

 
 

EMBODY – wizjaMED w Łodzi

 

Lepiej zapisać niż zapamiętać


Ustaliliśmy już listę postanowień. Teraz warto wszystko podsumować i przede wszystkim spisać. Jeśli nie zapisaliśmy swoich celów na Nowy Rok, ponieważ uznaliśmy, że wszystko zapamiętamy, to nic dziwnego, że nie udało się ich osiągnąć. Rozpisz wszystko w kalendarzu bądź planerze. Teraz pora pobawić się kolorami. Ponumeruj postanowienia, od których chcesz zacząć. Zaznacz ulubionym kolorem te, które uznasz za najważniejsze, bądź za takie, które chciałbyś osiągnąć jak najszybciej. Gdy doprecyzujesz i zapiszesz wszystko w postaci konkretnych celów, możesz spokojnie rozpocząć nowy proces – proces realizacji.

 
 
Do dzieła!