Zbliża się Dzień Babci i Dziadka – zatroszcz się o swoich najbliższych.

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka – zatroszcz się o swoich najbliższych.

Początek stycznia to czas zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. 21 i 22 dnia tego miesiąca robimy wszystko, aby dla naszych najbliższych był to wyjątkowy czas. Pierwszy dzień Babci odnotowano w 1965 roku dzięki Mieczysławie Ćwiklińskiej. Po przedstawieniu „Drzewa umierają stojąc” widownia dziękowała oklaskami za wspaniale odegraną rolę babci. Tak utożsamiono się z tym dniem, że świętujemy go, aż do dnia dzisiejszego dziękując za miłość i wsparcie. Dzień Dziadka natomiast w latach osiemdziesiątych XX wieku przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych.


Czegokolwiek byśmy nie zrobili czy kupili, najważniejsze jest to, aby pokazać, jak bardzo są dla nas ważni. W obecnych czasach najbardziej obawiamy się zdrowie naszych najbliższych, dlatego też podarujmy im to, co najważniejsze.

  

Karta podarunkowa wizjaMED


Specjalnie na tę okazję stworzyliśmy kartę podarunkową, która zapewni komplementarną opiekę Twojej Babci bądź Dziadkowi. Możesz podarować im zdrowie, którego potrzebują, wybierając jedną 
z dwóch opcji.

 

Karta podarunkowa dla Babci, 300 zł

 


Karta podarunkowa o wartości 300 zł zawiera konsultację ortopedyczną u wysokiej klasy specjalisty 
w wizjaMED, a także Arthrofill. Jest to kwas hialuronowy do picia ze specjalnymi składnikami odżywczymi i wyciągiem z jagód. Nie zawiera barwników, substancji słodzących, a także sztucznych aromatów. Jest idealny dla diabetyków, 100% wegański i nie zawiera laktozy i glutenu. Wspomaga chrząstki, kości i tkankę łączną, wspomaga ich tworzenie i utrzymuje prawidłowe ich funkcjonowanie. Utrzymuje również prawidłową produkcję kolagenu, który z wiekiem zaczyna zanikać.

 

Karta podarunkowa dla Dziadka, 300 zł

 


Karta podarunkowa o wartości 600 zł zawiera konsultację ortopedyczną, bądź neurologiczną, a także rezonans magnetyczny wybranej części ciała, bez kontrastu. Z wiekiem może towarzyszyć ból kręgosłupa czy stawów. Warto zdiagnozować problem i szybko pozbyć się dolegliwości.

 

Aby dowiedzieć się więcej i kupić kartę prezentową skontaktuj się z nami:

Poradnia wizjaMED
Łódź, ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok.1

T: 42 28 10 00

 
 

Proceanis Hyaluron Drink

 

Proceanis Hyaluron Drink


Kwas hialuronowy w formie napoju posiada wyłącznie naturalne składniki odżywcze i ekstrakt 
z granatu. Łatwo wchłania się w organizmie i zapewnia intensywny zastrzyk nawilżenia. Jest w 100% wegański, dlatego można go stosować, bez względu na dietę. Cząsteczki szybko wchłaniają się w głąb organizmu i działają na skórę, włosy, paznokcie, tkankę chrzęstną i łączną, jelita, oczy, a także wspomagają naturalne piękno od wewnątrz. Jest idealnym prezentem dla Twoich najbliższych, ponieważ regularne stosowanie nie tylko poprawia poziom nawilżenia skóry i zmniejsza zmarszczki, ale także zmniejsza suchość skóry. Polecany jest również przez ortopedów, ponieważ działa przeciwzapalnie, nawilża włókna kolagenowe, zatrzymując w nich wodę i chroniąc je przed utratą elastyczności. Efekty można zauważyć już po kilku tygodniach stosowania.

 
 

Emsella – przełomowa metoda w leczeniu nietrzymania moczu


Niekontrolowane popuszczanie moczu zdarza się w każdym wieku u kobiety jak i u mężczyzny. Powodem może być zbyt gwałtowny śmiech, dźwiganie, wysiłek fizyczny, czy nawet kichanie. Wszystko to może powodować obniżenie własnej wartości i zmniejszyć komfort w życiu codziennym. Zauważenie tych objawów to znak, aby bardziej zadbać o zdrowie, a także dobre samopoczucie.

 

BTL EMSELLA


Fotel Emsella szybko i skutecznie radzi sobie z tym problemem. Zabieg, który trwa jedynie 30 minut należy wykonywać dwa razy w tygodniu. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa mrowienie oraz skurcze mięśni dna miednicy. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga zdejmowania odzieży. Po każdej sesji można podjąć normalną aktywność, a poprawę możemy zaobserwować po jednej sesji.

 
 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej


W wizjaMED w Łodzi stawiamy na naturalność. Zależy nam, aby każdy pacjent czuł się atrakcyjnie, jednocześnie pozbywając się niedoskonałości. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń. Pozwalają one na przywrócenie młodego wyglądu skóry. Z upływem lat kondycja skóry pogarsza się. Pojawiają się zmarszczki, a skóra traci elastyczność. Spraw uśmiech na twarzy Babci, kiedy po zabiegu poczuje, że jej skóra jest napięta, nawilżona i delikatna w dotyku.


Sprawmy, aby Twoi Dziadkowie w tym dniu poczuli się wyjątkowo.