UMÓW SIĘ NA BADANIE

42 208 10 00

wizjaMED. Twoje zdrowie. Twój wybór.

Szybka, skuteczna i przede wszystkim niebudząca obaw Pacjenta diagnostyka
przez długi czas była jedynie odległym wyobrażeniem.
Dziś jest rzeczywistością. Jest na wyciągnięcie ręki.

Pracownie diagnostyczne wizjaMED
– odpowiedź na Twoje potrzeby

Nie mówimy o jakości – mamy ją w standardzie. Więc co nas wyróżnia?

Szanujemy Twój czas. Nie marnujesz czasu.

Nie stoisz w kolejkach, żeby zapisać się na badanie. Możesz umówić się przez Internet e-rejestracja lub telefonicznie 42 208 1000. Nie chcesz dzwonić – zostaw numer – oddzwonimy albo skontaktuj się z nami przez live chata zamieszczonego na stronie.

Masz łatwy i szybki dostęp do badania zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz, gdyż godziny pracy naszych pracowni diagnostycznych są elastyczne.

Po opis badania nie musisz ponownie przyjeżdżać do pracowni. Opisy badań szybko trafią na Twoją skrzynkę mailową.

Zależy Ci na szybkim wykonaniu badania i otrzymaniu opisu najpóźniej dzień po wykonanym badaniu – skorzystaj z badania w trybie VIP.

…bo bycie pacjentem nie polega na czekaniu.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Jesteś bezpieczny.

Niewiedza to lęk przed nieznanym. Czy wiesz, że głównym źródłem lęku u pacjentów jest zwykle niewiedza? W naszych pracowniach diagnostycznych dokładnie opiszemy czekające Cię badanie, wyjaśnimy jego przebieg i odpowiemy na wszystkie pytania. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle ważne, dlatego stawiamy na otwartą, pełną zrozumienia komunikację. Przed badaniem, razem z kompleksową informacją, otrzymasz do wypełnienia ankietę, która pozwoli nam sprawdzić, czy możemy w bezpieczny dla Ciebie sposób wykonać badanie. W pracowni do Twojej dyspozycji pozostaje personel, który odpowie na dodatkowe pytania i wyjaśni nurtujące kwestie. Jesteśmy dla Ciebie.

Gwarancją Twojego bezpieczeństwa jest dokładna analiza Twojego stanu zdrowia, spełnianie wymogów certyfikatów w zakresie jakości oraz ochrony Twoich danych osobowych oraz wiedza jaką posiadamy w związku z wykonywaniem badań diagnostycznych od ponad 10 lat.

Troszczymy się o Ciebie. Jesteś dla nas najważniejszy.

Troszczymy się o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo, samopoczucie i komfort podczas badania. 100% naszych działań jest z myślą o Tobie. W naszych pracowniach poczujesz się komfortowo. A czas spędzony przed badaniem to Twoja chwila relaksu. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces badania. Możesz liczyć na naszą pomoc, ponieważ w wizjaMED to Ty jesteś najważniejszy – Twoje zdrowie, Twoje bezpieczeństwo i Twój czas.

wizjaMED. Diagnostyka. Po prostu. Po ludzku.

wizjaMED – dzięki nam sprawdzisz swój stan zdrowia i jak najszybciej możesz podjąć odpowiednie kroki. Bez nas postawienie właściwej diagnozy i zadbanie o swoje zdrowie byłoby niemożliwe.

40% pacjentów w Polsce nie bada się wystarczająco często. Nie bądź jednym z nich. Zbadaj się, zanim na działanie będzie za późno. Choroby zdiagnozowane wcześnie są wyleczalne. Szybka diagnostyka umożliwia szybką reakcję. Zacznij działać.

Wybierz pracownię, w której się spotkamy

Chcesz wykonać badanie?

Umów się telefonicznie
albo skorzystaj z e-rejestracji.

42 208 10 00

e-rejestracja

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ